Adres: ul.Koralowa 5
Szczecin 71-220
Faks: +48 91 439 18 99
Telefon: +48 604 47 77 76
Grzybica narządu ruchu - objawy, leczenie, przyczyny

Co to jest tkanka łączna?

Tkanka łączna to jedna z tkanek organizmów żywych. Charakteryzuje się dużą ilością substancji pozakomórkowej, która utrzymuje, łączy, pełni funkcję podporową oraz ochrania narządy wewnętrzne.

Z tkanki łącznej zbudowane są:

  • Ścięgna,
  • Przyczepy mięsni,
  • Więzadła,
  • Chrząstki stawów i kości.

Jest to problem bardzo złożony i często nie jest traktowany poważnie.
W dzisiejszych czasach nasza dieta bogata jest w słodycze, smażone potrawy i duże ilości mięsa. Jest do dieta, która silnie zakwasza nasz organizm. Do neutralizowania tego zakwaszenia organizm pobiera związki wapnia z pożywienia a przy niedoborze i nieodpowiedniej diecie z kości. Z tego polaczenia w moczu zauważalne są związki szczawianów wapnia i kryształków szczawianowych. Przy niewydolności nerek oraz jej zbyt dużego obciążenia kryształki odkładają się w tkance łącznej w obrębie stawów i wywołuje to ból, zaczerwienienie zewnętrzne tzw. stan zapalny oraz obrzęki.
Często objawy te traktowane są jak choroba reumatyczna i pacjenci biorą leki niesterydowe przeciwzapalne, które tak naprawdę nie leczą przyczyny zaistniałego schorzenia a dodatkowo silnie obciążają wątrobę.

Polecamy kuracje naturalnymi preparatami:

  • ParaProteX - stosowanie: Rano i na wieczór stosujemy przed posiłkiem, w południe po posiłku. Pierwszy i drugi tydzień kuracji, 3x1, następne dwa tygodnie 3x2.
  • Ac Zymes - 1 opakowanie 3x2 przed posiłkiem, następne opakowanie 2x2, następne 2 tabletki na noc.
  • Pure Yucca - oczyszczanie stawów i krwi – 3x1 przed posiłkiem popijamy najlepiej ciepłą szklanką wody.
  • Polinesian Noni - (1 nakrętka) rano i wieczorem. Po otwarciu trzymamy w lodówce.
  • Liver Aid - oczyszczanie wątroby - 3x1 po posiłku.
  • Nopalin - 3x1 przed posiłkiem, pogryźć i popić ciepłą wodą.
LAST_UPDATED2
 
Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Firmy IMar&Med, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.