Adres: ul.Koralowa 5
Szczecin 71-220
Faks: +48 91 439 18 99
Telefon: +48 604 47 77 76
Grzybica skóry głowy, objawy, leczenie, przyczyny

Zakażenie dotyczy włosów na głowie, brody lub okolice moszni. Objawem jest obrzęk okolicy ujścia mieszków włosowych. Przebieg zazwyczaj jest ostry, z naciekami guzowatymi występującymi często w skupieniu czyli się zlewają w jednym miejscu. Często wypływa z nich ropa, która wysycha i tworzy strupy. Włos często wypada i rana nie zostawia śladu blizny.
Leczenie powinno być zastosowane ogólne czyli rozpoczęte od jelita.

Ratunek dla włosów:

Dobrze jest zastosować 1% Lamisilat – krem firmy Novatris Consumer, 1 % Clotrimazolum. Po wyleczeniu zastosować szampon Nizoral zawierający antybiotyk Ketoconazolum.

Można zastosować również skuteczne ziołowe szampony przeciwłupieżowe. Przy łupieżu można zastosować olejek z drzewa herbacianego. Nacieramy skórę głowy roztworem 10-15 kropli na 100 ml wody. Po 30 minutach spłukać wodą kwaśną z filtra wody AQUARION >> czytaj więcej <<

Wypadanie włosów związane jest z oddziaływaniem toksyn na cebulki włosowe. Leczenie przeciętnie trwa do 3 miesięcy oczywiście od wewnątrz i od zewnątrz.

Szampon do włosów:

Polecamy naturalną kurację przeciwgrzybiczą preparatem:

Wszyscy raz na jakiś czas zadbamy o samochód, w nim dokonujemy wymiany oleju, dokonujemy drobnych napraw. W domu robimy gruntowne porządki i dbamy aby ładnie wyglądało w środku. Może nadszedł już czas zaprowadzić porządek w Swim organizmie? Każdy myje swoje ciało, włosy, zęby a co z wnętrzem?

(kliknij w obrazek, aby przejść do produktu):

LAST_UPDATED2
 
Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Firmy IMar&Med, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.