Adres: ul.Koralowa 5
Szczecin 71-220
Faks: +48 91 439 18 99
Telefon: +48 604 47 77 76
Probiotyki

Aby wzmocnić system odpornościowy i zwiększyć siły obronne powinniśmy zażywać probiotyki, czyli pałeczki kwasu mlekowego.

Probiotyki znajdują się w kiszonej kapuście, w chlebie na zakwasie w siadłym naturalnym mleku i jogurcie. Słowo probiotyk pochodzi z języka finlandzkiego, ponieważ tam zostały one odkryte, a oznacza to "dla życia". Czyli dobra bakteria przeciwko złej.

Polecany probiotyk:

  • Ac Zymes Naturalna flora bakteryjna. 1 opakowanie 3x2 przed posiłkiem, następne opakowanie 2x2, następne 2 tabletki na noc.
  • LAST_UPDATED2
     
    Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Firmy IMar&Med, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.